Hermann Albert krita

105701

ALBERT, Hermann (född 1937): Modellakt, signerad och daterad H Albert -74, krita, 66x50 cm

Konst, Måleri

Hermann Albert krita
Budhistorik (2 bud)

49756
47927

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.