Orientmatta semiantik

105697

ORIENTMATTA, semiantik, ca 293x124 cm

Slitage, skador

Mattor/Textilier

Orientmatta semiantik
Budhistorik (16 bud)
56188
55970
1 900
56187
1 800
55970
1 700
56186
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.