Sture Johansson skulptur

105696

JOHANNESSON, Sture (född 1935): "FISHARMAN", objekt, plexiglas, signerad och daterad 1975 Sture J, 29/100, ca 36x30 cm

Konst, Skulptur

Sture Johansson skulptur
Budhistorik (11 bud)
56866
1 300
56863
56862
56764
56761
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.