Oljemålning

105695

OKÄND KONSTNÄR, terasscen med liggande modell, signerad o daterad Eva ? 1932, 37x47 cm

Konst, Måleri

Oljemålning
Budhistorik (72 bud)
64098
18 500
64097
18 000
64096
17 500
64094
17 000
64093
16 500

Slutpris SEK:
18 500
1 785 EUR, 2 028 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.