Spår av Proust med litografi av Lyth

105684

HYLINGER, C., Spår av Proust, 1984, 4 litografier Harald Lyth, bibliofilupplaga, nr 46/150, signerad av konstnären och författaren

Böcker/Kartor, Konst, Grafik

Budhistorik (7 bud)
57873
750
56785
700
56279
650
53003
600
50453
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.