Anna Jarnestad keramisk skulptur

105674

JARNESTAD Anna (samtida) Sjöhästen, signerad och daterad -90, kreamik, höjd 43 cm

Keramik/Porslin, Konst, Skulptur

Budhistorik (13 bud)
56841
1 600
48875
48875
1 300
55620
48875

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.