Ljusstakar 1 par empirstil

105658

LJUSSTAKAR, 1 par, empirstil, förgylld brons och porfyr, höjd 30

En med smärre fotnagg

Belysning, Ljusstakar

Ljusstakar 1 par empirstil

Budhistorik (12 bud)
50432
15 000
50410
14 000
49717
13 500
49075
13 000
49027
12 500

Slutpris SEK:
15 000
1 448 EUR, 1 644 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.