Harald Sallberg etsning

105650

SALLBERG, Harald (1895-1963): Vår i Kungsträdgården, signerad Harald Sallberg, 281/310, 27x32 cm; boken "Harald Sallberg" av Åker Meyerson medföljer

Konst, Grafik, Stockholmiana

Harald Sallberg etsning

Budhistorik (2 bud)

56771
500
50328

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.