Bror Börjesson olja

105649

BÖRJESSON, Bror (1903-87): Bymotiv, monogramsignerad och daterad 1954, olja på pannå, 22x17 cm

Konst, Måleri

Bror Börjesson olja

Budhistorik (7 bud)
56733
2 800
51998
2 600
56730
2 600
51998
2 400
56729

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.