John Malm oljemålning

105646

MALM, Johan (född 1900): Kornhamnen, signerad J. Malm, olja på pannå, 59x39 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

John Malm oljemålning

Budhistorik (8 bud)
54478
650
51997
600
53145
550
51997
500
52930
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.