Sengustaviansk chiffonjé

105632

CHIFFONJE, 1800-tal, sengustaviansk, mahogny med mässingslister, höjd 122 117x50 cm, nycklar finns

Slitage och skador

Sengustaviansk chiffonjé

Budhistorik (13 bud)
47612
56168
47612
900
56166
850
47612
700

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.