Kista England

105626

KISTA, England, mässingsbeslag, mahogny, höjd 47 cm, 104x52 cm

Nyckel saknas, slitage, skador

Kista England

Budhistorik (29 bud)
56627
6 200
56697
6 000
56627
5 800
56692
5 600
56627
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.