Sideboard England

105620

SIDEBOARD, England, 1800-tal, mahogny med intarsia, höjd 78 cm, 90x50 cm, nyckel finns

Fanérskador, sprickor

Sideboard England

Budhistorik (12 bud)
56636
2 800
56707
2 600
56636
2 400
56706
56636

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.