Byrå England 1700-tal

105619

BYRÅ, England, 1700-tal, mahogny, höjd 100 cm, 119x59 cm

Lås saknas, fanérskador, sprickor, renoverad, kompletterad

Byrå England 1700-tal

Budhistorik (16 bud)
56132
4 600
54791
4 400
56126
4 200
54791
56111
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.