Salvador Dali Prince and Princess

105579

DALI, Salvador (Spanien, 1904-1989): Prince and Princess, ur Andersen's Fairy Tales, 1966, signerad Dali, 17/75, färglitografi, 50x39,5 cm, Michler/Löpsinger 1166; påskrift "1967" med kulpenna nedre vänstra hörnet

Budhistorik (8 bud)
68367
1 800
67340
1 700
68365
1 600
67340
65065

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.