Europakarta på rulle

105576

EUROPA, Sevon, J. F. Finsk skolkarta på rulle, 1900-tal, litograferad karta, ca 97 x 124 cm

Skador, sprickor, gulnad

Böcker/Kartor

Europakarta på rulle
Budhistorik (11 bud)
56450
750
56343
700
56449
700
56343
650
56447
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.