von Schantz litografi

105563

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Björkstam, signerad och daterad v. Schantz -82, 5/160, litografi, 52x76 cm

von Schantz litografi
Budhistorik (11 bud)
51482
56657
51482
1 900
56655
1 800
51482
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.