Philip von Schantz akvarell

105560

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Björkstam, signerad och daterad v. Schantz -59, akvarell, 27x29 cm

Konst, Måleri

Philip von Schantz akvarell

Budhistorik (6 bud)
51951
5 000
48513
3 400
47940
47939
47938

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.