Stilleben oljemålning

105557

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal: Stilleben med fiskar, olja på duk, 36x57 cm

Konst, Måleri

Stilleben oljemålning
Budhistorik (5 bud)
48602
500
55490
450
48602
55489
48602

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.