Phlip von Schantz litografi

105555

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): "björkkubbe", signerad o daterad v Schantz -77, 58/150, litografi, 54x43 cm

Phlip von Schantz litografi

Budhistorik (22 bud)
56643
1 700
56642
1 600
56640
55557
1 400
55551
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.