Lauri Laine serigrafi "6 konkreta"

105544

LAINE, Lauri (Finland f. 1946): Komposition, signerad o daterad 1980-81 17/100, serigrafi, 59x39 cm; ur mappen "6 konkreta"

Lauri Laine serigrafi
Budhistorik (17 bud)
55929
1 300
55926
55922
55918
55916
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.