KG Nilson serigrafi "6 konkreta"

105543

NILSON K.G (född 1942), Komposition, signerad och daterad K-G Nilson 1981, 17/100, serigrafi, 32x46 cm; ur mappen "6 konkreta"

KG Nilson serigrafi
Budhistorik (7 bud)
54446
50738
50738
950
50044
900
50044
450

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.