Nils Kölare serigrafi "6 konkreta"

105542

KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad o daterad N. Kölare -81, 17/100, serigrafi, 30x45 cm; ur mappen "6 konkreta"

Nils Kölare serigrafi
Budhistorik (5 bud)
55662
650
55634
600
50069
550
55632
550
50069

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.