Olle Baertling serigtrafi "6 konkreta"

105540

BAERTLING, Olle (1911-1981):Komposition, signerad Baertling, 17/100, 1977-81, färglitografi, 53x26 cm; ur mappen "6 konkreta"

Olle Baertling serigtrafi
Budhistorik (15 bud)
55525
6 400
51936
6 200
52167
6 200
51936
5 800
52129
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.