Matti Kujasalo serigrafi "6 konkreta"

105539

KUJASALO, Matti (Finnland, Född 1946): Komposition, signerad och daterad 1980-81, numrerad 17/100, seriegrafi, 39x59 cm; ur mappen "6 konkreta"

Matti Kujasalo serigrafi
Budhistorik (8 bud)
55731
650
55657
600
52066
550
55631
500
52066
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.