Bengt Ellis oljemålning

105538

ELLIS, Bengt (1923-2007): "Havsljus, Lofoten", signerad Ellis, olja på duk, 54x80 cm

Konst, Måleri

Bengt Ellis oljemålning

Budhistorik (7 bud)
55537
55466
54820
700
54815
500
49573

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.