Pablo Picasso

105536

PICASSO, Pablo, (1881-1973) efter: Man med krage ("Man with Ruff"), litografi, numrerad 1191/2000; Henri DESCHAMPS Grav. Lith. MOURLOT IMP

Konst

Pablo Picasso

Budhistorik (9 bud)
56596
1 800
56574
56539
55581
550
51188
500

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.