Jakob Kulle oljemålning

105534

KULLE, Jakob (1838-1898): Allmogeinteriör med kvinna, signerad Jakob Kulle, olja på duk, 30x40 cm

Konst, Måleri

Jakob Kulle oljemålning

Budhistorik (21 bud)
52170
3 400
52103
3 200
50591
52102
50591
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.