Alfred Thörne oljemålning

105529

THÖRNE, Alfred (1850-1916): Stormande hav, signerad och daterad Alfr. Thörne 1879, olja på duk, 80x131 cm

Konst, Måleri

Alfred Thörne oljemålning

Budhistorik (21 bud)
55686
5 800
55113
5 600
55637
5 600
55113
5 400
55504
5 200

Slutpris SEK:
5 800
553 EUR, 622 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.