Theodor Billing oljemålning

105528

BILLING, Theodor (1817-1892): Fjordlandskap, signerad Billing, olja på duk, 89x134 cm

Lagningar

Konst, Måleri

Theodor Billing oljemålning

Budhistorik (17 bud)
55768
6 000
55781
6 000
55768
5 400
55769
5 200
55768
5 000

Slutpris SEK:
6 000
572 EUR, 644 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.