Ivar Morsing oljemålning

105524

MORSING, Ivar (1919-2009): Vedhuggaren, signerad I Morsing, olja på pannå, 22x23,5 cm

Konst, Måleri

Ivar Morsing oljemålning
Budhistorik (21 bud)
55639
1 800
55519
1 700
55121
1 600
54972
54712
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.