Mangelbräde 1700-tal

105514

MANGELBRÄDE, 1700-tal, märkt BB, längd 69 cm
PROVENIENS: Familjen Lars Magnus Ericsson (LM Ericsson)

troligen senare handtag, smärre skador

Allmoge

Mangelbräde 1700-tal

Budhistorik (10 bud)
55050
1 800
55720
1 700
55050
1 600
55718
55050
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.