Herman Albert krita

105511

ALBERT, Hermann (född 1937): Modellakt, signerad och daterad H Albert -73, krita, 100x68 cm

Konst, Måleri

Herman Albert krita

Budhistorik (4 bud)

55590
50463
48030
46758

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.