Johan Petterson färglitografi

105507

PETTERSON, Johan (född 1957): Landskap, signerad och daterad -94, 132/150, färglitografi, 38x50 cm

Johan Petterson färglitografi
Budhistorik (14 bud)
55391
900
55345
850
54262
55344
54262
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.