Peter Dahl färglitografi

105492

DAHL, Peter (född 1934):Resturanginteriör, signerad och daterad -73, 192/260, färglitografi, 52x80 cm

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (4 bud)

55120
54904
1 400
48772
1 300
47301

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.