Nils Kölare akryl på duk

105490

KÖLARE, Nils (1930-20079: Utan titel, signerad och daterad Kölare NK -80, akryl på duk, 84x61 cm

Smärre retucher/ytskador

Konst, Måleri

Nils Kölare  akryl på duk

Budhistorik (6 bud)
54590
50056
3 400
49571
2 400
47451
46779

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.