Peter Freudenthal färgserigrafi

105488

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Komposition, signerad och numrerad Freudenthal 1980, 51/100, färgserigrafi, bladstorlek 59x48 cm

Budhistorik (3 bud)

53819
51747
47679

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.