Bordstelefon LM Ericsson

105486

BORDSTELEFON, med självväljare, omkring 1900, LM Ericsson
PROVENIENS: Familjen Lars Magnus Ericsson (LM Ericsson)

Slitage

Nautica/Technica, Diverse

Bordstelefon LM Ericsson

Budhistorik (21 bud)
51824
49497
49497
1 900
47799
1 800
47799
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.