Oljemålning mansporträtt

105485

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal: Mansporträtt, olja på pannå, 36x28 cm

Pannån med lagad sprickap

Konst, Måleri

Oljemålning mansporträtt
Budhistorik (10 bud)
55045
2 600
53631
2 400
55038
2 400
53631
51479

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.