Spelautomat "Neptune"

105484

SPELAUTOMAT, 1900-talets början, "Neptune", höjd 59, 41,5x12 cm
PROVENIENS: Gröna Lund

Slitage

Nautica/Technica

Spelautomat

Budhistorik (21 bud)
51604
54255
1 400
51604
1 300
54254
51604

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.