Bo von Zweigbergk oljemålning

105474

ZWEIGBERGK, Bo von (1897-1940): "Fortet", signerad och daterad a tergo 1934, olja på pannå, 54x65 cm

Konst, Måleri

Bo von Zweigbergk oljemålning

Budhistorik (2 bud)

51612
50287

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.