Bo Beskow oljemålning

105470

BESKOW, Bo (1906-1989): Brösarp, signerad och daterad Beskow -45, olja på duk, 33x40 cm

Konst, Måleri

Bo Beskow oljemålning

Budhistorik (6 bud)
51314
550
50923
500
49395
450
48369
47454

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.