Carl Johansson oljemålning

105467

JOHANSSON, Carl (1863-1944): Landskap, signerad och daterad Carl Johansson-33, olja på pannå, 21x32 cm

Konst, Måleri

Carl Johansson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
55574
55497
750
47310
700
47163
46835

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.