Ikon 1800-tal

105436

IKON, 1800-tal, den välsignande Jesus, 40x36 cm

Skador

Konst, Måleri, Diverse

Ikon 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

56514
50308

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.