Peter Dahl färglitografi

105431

DAHL, Peter (född 1934): "Disco", signerad och numrerad, EA, färglitografi, 87x60 cm

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (7 bud)
53371
700
47215
650
47215
500
48784
450
47215

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.