Rysk ikon

105429

IKON, Ryssland, 1800-tal, 31x27 cm

Slitage, något konkav

Konst, Måleri, Diverse

Rysk ikon

Budhistorik (16 bud)
56635
2 800
56605
2 600
50514
2 400
56604
50514

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.