Zoran Antonio Music färgetsning/akvatint

105426

MUSIC, Zoran Antonio (Italien, född 1909): Komposition, signerad Music, 23/30, färgetsning/akvatint, 23x30 cm

Budhistorik (12 bud)
47615
1 300
47144
47613
47144
47611

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.