Emil Lindgren akvarell

105423

LINDGREN, Emil (1866-1940); Utsikt mot Katarina kyra, signerad och daterad E. Lindgren 87, akvarell, 49x37 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Emil Lindgren akvarell

Budhistorik (31 bud)
54398
7 000
54406
6 800
54398
6 600
54404
6 400
54398
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.