Rysk ikon

105422

IKON, Ryssland, 1800-tal, Madonnan med barnet, 35x31 cm

Slitage, konkav

Konst, Måleri

Rysk ikon

Budhistorik (19 bud)
53080
2 800
51452
2 600
53079
2 600
51452
2 400
53071

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.