Oscar Reutersvärd litografi

105418

REUTERSVÄRD, Oscar (1915-2002): "Omöjlig figur", signerad och numrerad 95/150, färglitografi, 72x54 cm

Oscar Reutersvärd litografi
Budhistorik (6 bud)
54777
550
54568
500
54477
450
54403
53323

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.